Friday, 30 May 2014

Dzień Dziecka w Olkuszu

Już w najbliższą sobotę, 31 maja, spotkamy się na Rynku w Olkuszu, by razem z najmłodszymi świętować szczególnie wyczekiwany przez nich dzień w roku - Dzień Dziecka! 

Podczas trwającej od godziny 10:00 do 18:00 imprezy, na dzieci czekać będzie wiele atrakcji. W programie przewidziano Małopolski Piknik Europejski oraz zlot miłośników samochodów „MINI”. Nie zabraknie też Małopolskiego Campera, który będzie górował nad minipojazdami!


W tym wyjątkowym dniu, każde z dzieci będzie mogło uczestniczyć w mini maskaradzie, mini quizach oraz grach i konkursach. Szczególnie zapraszamy całe rodziny do świętowania przy naszym koralowym Camperze, gdzie na dzieci czekać będą „koralowe kolorowani”! 

Zabawę na Rynku uświetnią występy grup wokalnych i tanecznych: wokaliści Miejskiego Ośrodka Kultury, Ogniska Muzycznego „Żaczek”, Formacji Szkoły Tańca „Wena” oraz Sekcji Bębniarskiej „UataHa! Drums”. 

Natomiast w niedzielę, 1 czerwca, Dom Kultury w Olkuszu od rana zaprasza na Mistrzostwa Olkusza w Szachach Szybkich, a po południu na przedstawienie dla dzieci pt. „Wyspa piratów”.


No comments:

Post a Comment