Monday, 10 August 2015

Camper Małopolski ukończył wyścig!Camper Małopolski, wrócił do domu – do Krakowa, gdzie zakończył swoją misję, jako biuro 72. Tour de Pologne. W sobotę, przy grubo ponad 30-stopniowym upale, na krakowskim Rynku, wraz z żywiołowo reagującymi kibicami, czekaliśmy na ostateczne rozstrzygnięcie rywalizacji. 

 
Krakowski etap Tour de Pologne, liczący 25 kilometrów, prowadził z Rynku w stronę Wieliczki i z powrotem. Jazdę na czas wygrał Marcin Białobłocki (Reprezentacja Polski), natomiast zwycięzcą całego wyścigu został Hiszpan Ion Izagirre. Jego radość była tym większa, że w dwóch poprzednich latach zajmował 2. miejsca, a jak wiadomo – drugi na mecie jest pierwszym przegranym. W tamtym roku musiał uznać wyższość Rafała Majki, ale jak zwykle okazało się, że do trzech razy sztuka. Zwycięzcy i wszystkim kolarzom, którzy dotarli do mety gratulujemy!

7 dni w podróży, 7 etapów, 1063 przejechanych kilometrów, nieprzespane noce, mnóstwo gości, nowe znajomości, setki rozdanych sznurów korali, pocztówek wyprodukowanych specjalnie na tę okazję i jeszcze więcej wrażeń – tak wyglądał ostatni tydzień Campera Małopolskiego i jego załogi. Mimo ogromnego zmęczenia jesteśmy szczęśliwi, że mogliśmy promować piękną Małopolskę podczas tego wielkiego ścigania po drogach naszego kraju. Byliśmy zaszczyceni możliwością towarzyszenia światowej czołówce kolarzy, jako biuro wyścigu. Szczególne podziękowania za współpracę składamy ekipie Lang Team i Motocyklowej Grupie Medialnej Hornet. Z niecierpliwością czekamy już na przyszłoroczny wyścig :)No comments:

Post a Comment