Tuesday, 10 June 2014

Zostań twarzą Małopolski!

Już w środę 11 czerwca na Rynku Głównym w Krakowie, każdy z mieszkańców miasta oraz województwa małopolskiego będzie mógł wziąć udział w niezwykłej akcji promocyjnej Polskiej Organizacji Turystycznej i powalczyć o możliwość wystąpienia w prawdziwej kampanii reklamowej. Każdy będzie miał szansę zostać twarzą Małopolski, także goście odwiedzający w tym czasie region!

Akcja promocyjna „Bajkowy urlop w Polsce”, jest podsumowaniem dotychczasowych działań w ramach projektu Promujmy Polskę Razem, realizowanego przez Polską Organizację Turystyczną w latach 2010-2014. Jego celem jest promocja turystyczna Polski na rynkach zagranicznych.

Co trzeba zrobić, by zostać twarzą Małopolski i gwiazdą reklamy,
a przy tym otrzymać honorarium 2000 złotych?


Wystarczy przyjść w godzinach 10:00-18:00 na krakowski Rynek Główny i wziąć udział w konkursie „Zostań twarzą regionu”. Zadaniem uczestników będzie odegranie - w bajkowej aranżacji - scenki inspirowanej walorami turystycznymi regionu. Bajkowe postacie i motywy były wykorzystywane w promocji wszystkich polskich województw w ramach projektu Promujmy Polskę Razem. Gościem akcji będzie aktorka Joanna Koroniewska, która z pewnością pomoże uczestnikom pokonać tremę.

Wszystkie inscenizacje będą fotografowane, zdjęcia umieszczone w Internecie i poddane głosowaniu. Spośród nominowanych przez internautów, jury wybierze następnie jedną, najbardziej pomysłowo odegraną scenkę. Wyłonione w ten sam sposób, we wszystkich województwach, zdjęcia bajkowoturystycznych inscenizacji będą umieszczone na ponad 250 billboardach w całej Polsce, w listopadzie br. Wszystkie szczegóły na stronie www.twarzregionu.pl

Zapraszamy!No comments:

Post a Comment