Monday, 28 July 2014

Camper wrócił do domu!

Camper Małopolski wrócił do domu! Po długiej podróży, podczas której zachęcał mieszkańców krajów skandynawskich do odwiedzenia Małopolski, zanim wyruszy promować region w kolejnych częściach Europy, będzie stacjonował w Małopolsce, gdzie weźmie udział w szeregu imprez. Pod koniec sierpnia okaże się natomiast, kto będzie szczęśliwcem, który wygra podróż Camperem po Szlaku Architektury Drewnianej, czyli nagrodę główną w konkursie „Odkryj Szlak”, współorganizowanym przez Małopolską Organizację Turystyczną!

Konkurs „Odkryj Szlak” zachęca do odkrycia piękna unikatowego na skalę światową Szlaku Architektury Drewnianej i polega na stworzeniu za pomocą pokazu zdjęć lub filmu, w najbardziej kreatywny i oryginalny sposób, propozycji weekendowej trasy zwiedzania Szlaku. Aby wziąć w nim udział, wystarczy wejść na stronę internetową odkryjszlak.pl i przy pomocy udostępnionego tam elektronicznego formularza, zamieścić, w zależności od wybranej kategorii, pokaz zdjęć lub krótki film, uzupełnione o nazwę trasy i jej krótki opis.

Na uczestników konkursu czeka mnóstwo nagród, na czele z nagrodą główną, którą stanowi wspomniana już weekendowa podróż wyjątkowym pojazdem, jakim jest Małopolski Camper! Zwycięzca i troje zaproszonych przez niego kompanów odwiedzi urokliwe drewniane kościółki i cerkwie, posili się w regionalnych karczmach i przenocuje w najlepszych miejscach noclegowych na trasie.

  

No comments:

Post a Comment