Friday, 20 March 2015

Camper Małopolski na Światowym Salonie Turystyki w Paryżu!

Od 19 do 22 marca, na Światowym Salonie Turystyki w Paryżu, Camper Małopolski będzie zachęcał Francuzów do wybrania się na wakacje i weekendowe wypady do naszego regionu. Zwiedzanie Krakowa, Szlak Architektury Drewnianej oraz Małopolska Trasa Smakoszy, cieszą się niezmiennie dużym zainteresowaniem Francuzów, szukających przeżyć duchowych, rekreacji i rozrywki.
Camper Małopolski przyciągać będzie uwagę zwiedzających nie tylko sznurem czerwonych korali, ale i smakołykami regionalnymi, takimi jak oscypek podhalański, wędliny regionalne, ślika "suska sechlońska", miody i soki owocowe. Degustacjom zaplanowanym na każdy dzień targów, towarzyszyć będzie ekspozycja z kolekcją mody inspirowanej motywami folkloru Lachów Sądeckich i Łemków.

Na wprost Campera, na tradycyjnym już stoisku, prezentować będą swoją ofertę turystyczną miasta Kraków, Tarnów i Wrocław. Kraków, poza promocją turystyczną i kulturalną, będzie miał okazję zapromować przyszłoroczne Światowe Dni Młodzieży, a Wrocław, po raz pierwszy we Francji zaprezentuje program Europejskiej Stolicy Kultury 2016. Promocja Wrocławia, Miasta Spotkań, odbywać się będzie na stoisku oraz w ramach dorocznego spotkania francuskiego Stowarzyszenia Dziennikarzy Turystycznych AJT w pierwszym dniu targów tj. 19 marca o 19:00.


No comments:

Post a Comment