Thursday, 5 December 2013

Białe szaleństwo! Ogólnopolskie Otwarcie Sezonu Zimowego już 7-go grudnia!Już w najbliższą sobotę, 7 grudnia, spotykamy się na stacji narciarskiej Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla, gdzie przez cały dzień czekają na fanów zimowego szaleństwa wyjątkowe atrakcje! Będzie mnóstwo Mikołajów, worek prezentów, wiele konkursów, zabaw, pokazów i szkoleń! Będzie też Camper Małopolski!

Zapraszamy do Spędzenia tego dnia z nami by rozkoszować się prawdziwie świeżym powietrzem a oczy karmić wspaniałymi krajobrazami Małopolski.

W dniu 7 grudnia organizatorzy gwarantują mnóstwo narciarskich atrakcji, konkursy dla najmłodszych, a przede wszystkim sporo dobrej rozrywki dla tych, którzy z niecierpliwością czekają na zimę.

Otwarcie sezonu zimowego to święto wszystkich miłośników sportów zimowych i śnieżnych zabaw. W tym dniu w Stacji Narciarskiej Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla narciarze i snowboardziści w strojach Mikołaja będą mogli zjeżdżać ze stoku za połowę ceny. Wyciąg narciarski Wierchomla I będzie czynny od godziny 9:00 do 19:00. Narciarze będą mogli przetestować najnowsze modele nart VIP firm HEAD, VOLKL oraz naoliwić i przygotować własny sprzęt do rozpoczynającego się sezonu. Gościem specjalnym imprezy będzie Jacek Rozenek, znany aktor i przyjaciel stacji!

O godzinie 17:00 w połowie stoku na polanie przy Szałasie rozpocznie się Uroczyste Otwarcie Sezonu Zimowego 2013/2014. Wszystkich narciarzy oraz snowboardzistów zapraszamy do wspólnego zjazdu Mikołajów z pochodniami, który rozpocznie się o godzinie 16.45 przy górnej stacji wyciągu Wierchomla I. Atrakcje na stoku zakończą się widowiskowym pokazem trików narciarskich i snowboardowych w wykonaniu czołowych zawodników z Polski. Od godziny 19.00 w „Pubie pod wyciągiem” rozpocznie się dla wszystkich dyskoteka w stylu Apres ski. 


Narciarska Małopolska to doskonale przygotowane stoki, ponad 55 stacji narciarskich, ponad 300 wyciągów narciarskich, około 250 km tras zjazdowych oraz coraz bogatsza oferta rekreacyjna towarzysząca sportom zimowym. Ośrodki sportów zimowych rozrastają się i są modernizowane, pojawiają się innowacyjne rozwiązania, takie jak skipassy wspólne dla kilku stacji, nowoczesne urządzenia do szkolenia początkujących narciarzy.

OGÓLNOPOLSKIE OTWARCIE SEZONU ZIMOWEGO 2013/2014
7 GRUDNIA, STACJA NARCIARSKA DWIE DOLINY MUSZYNA-WIERCHOMLA:No comments:

Post a Comment