Thursday, 7 August 2014

Konkurs „Odkryj Szlak” – tydzień VI rozpoczęty!

Trwa konkurs „Odkryj Szlak”, w którym główną nagrodą jest podróż Camperem Małopolskim po Szlaku Architektury Drewnianej. Jednak nim pod koniec sierpnia Jury wyłoni zwycięzcę, który wraz z przyjaciółmi wybierze się na tę wyjątkową wyprawę, głosy Internautów zdecydują, kto zdobędzie nagrodę tygodnia. Właśnie rozpoczął się VI tydzień konkursu, a wraz z nim możliwość wygrania wspaniałej nagrody – vouchera na pobyt w Hotelu Bania Thermal & Ski!

Każdy kto zgłosi w tym tygodniu (7-14 sierpnia) pracę konkursową, niezależnie, którą kategorię wybierze, ma szansę wygrać weekend dla siebie i osoby towarzyszącej w czterogwiazdkowym Hotelu Bania Thermal & Ski. Sponsor nagrody funduje nie tylko nocleg dla dwóch osób, ale także śniadanie z góralskim akcentem, bezpłatny wstęp do klubu Bania, nielimitowany dostęp do strefy Sielsko w Sielsko Anielsko Wellenss & Spa, gdzie czeka na gości kilka rodzajów saun (fińska, kamienno-parowa, jodłowa, chlebowa), basen z masażami wodnymi, który nawet najbardziej spiętej osobie pozwoli się rozluźnić oraz studnia góralska, w której kąpiel zahartuje nie tylko ciało, ale i ducha. 

Hotel Bania Thermal & Ski jest obiektem wyjątkowym z wielu powodów. Wybudowany na góralskiej ziemi, z góralskim sercem i uporem. Właściciele nie idą na kompromis, jeśli chodzi o komfort ich gości – wszystko musi być na najwyższym poziomie. Tradycja łączy się tu z nowoczesnością, tworząc harmonijną całość. Usytuowany u podnóża największego w naszym kraju kompleksu narciarskiego, połączony z jedynymi w swoim rodzaju basenami termalnymi pozwala zaspokoić potrzeby zarówno wytrawnego narciarza jak i spokojnego amatora gorących kąpieli. Tutaj każdy znajdzie coś dla siebie, co pomoże mu zapomnieć o troskach dnia codziennego.

Zachęcamy do wysyłania zgłoszeń konkursowych i wzięcia udziału w zabawie!

Zasady konkursu: http://odkryjszlak.pl/zasady

No comments:

Post a Comment