Thursday, 1 October 2015

Camper Małopolski wyrusza do Padwy na Międzynarodowe Targi Turystyki Religijnej

Pozytywnie zakręcona ekipa Campera Małopolskiego już w ten weekend (4 – 5 października) zaparkuje w sercu pięknej Padwy – tuż pod samą bazyliką Św. Antoniego! Camper Małopolski pojawi się w północnych Włoszech, by promować turystyczną Małopolskę i zapraszać na przyszłoroczne Światowe Dni Młodzieży, które odbędą się w Krakowie. 

Camper Małopolski – mobilne centrum promocji regionu – od 2013 roku podróżuje po Polsce i Europie, zachęcając wszystkich, których napotka na swej drodze do podążania za nim do Małopolski. Gdziekolwiek się pojawia, wzbudza zainteresowanie, przyciągając wzrok sznurem czerwonych korali, którym jest ozdobiony. Jest to jedyne tego typu przedsięwzięcie w Polsce, a powołane do życia i realizowane przez Małopolską Organizacją Turystyczną. W ciągu ostatnich dwóch lat ekipa Campera przemierzyła Europę wzdłuż i wszerz, promując atrakcje turystyczne regionu od gorącej Hiszpanii po chłodną Skandynawię, od Londynu na zachodzie po Wilno na wschodzie, promując region w ponad 20 krajach.

Poza dalekimi, europejskimi wojażami, Camper jest również wykorzystywany podczas lokalnych akcji promocyjnych i działań wspomagających członków i partnerów MOT. Towarzyszy każdemu otwarciu letnich i zimowych sezonów turystycznych w Małopolsce,  pełnił funkcję biura wyścigu Tour de Pologne, bywa obecny podczas rajdów rowerowych organizowanych na Szlaku Architektury Drewnianej, koncertów Festiwalu „Muzyka Zaklęta w Drewnie” i wszędzie tam, gdzie jest okazja nieść wieść o bogactwie turystycznym Małopolski.

Akcja promocyjna Campera w Padwie będzie towarzyszyć Międzynarodowym Targom Turystyki Religijnej: Borsa del Turismo Religioso Internazionale.
No comments:

Post a Comment