Monday, 1 August 2016

Promocja Małopolski podczas Światowych Dni Młodzieży

Camper Małopolski przez ostatni rok bardzo aktywnie włączał się w promocję Światowych Dni Młodzieży Kraków 2016. Z zaproszeniem na to wydarzenia dotarł do najdalszych krańców Europy, realizując przy tym swoją misję promocji Krakowa i Małopolski. Ostatni tydzień był intensywnym czasem promocji regionu wśród młodzieży, która przybyła do Krakowa na spotkanie z papieżem Franciszkiem. Jak wiele jest do zobaczenia w Małopolsce, pielgrzymi mogli się dowiedzieć przy Camperze Małopolskim na Małym Rynku. 

Od 26 lipca do 30 lipca na stoisku przy Camperze Małopolskim, zlokalizowanym na Małym Rynku, pielgrzymi mogli zaopatrzyć się w bezpłatne materiały o atrakcjach turystycznych Małopolski. Mapy, foldery i ulotki w wielu językach i zróżnicowane tematycznie z pewnością były przydatne pielgrzymom podczas Światowych Dni Młodzieży w Krakowie, ale i będą zachętą do ponownego odwiedzenia Małopolski i poznania innych, nie mniej interesujących miejsc w regionie. Była to też pierwsza okazja do promocji Szlaku Miłosierdzia Bożego, który został utworzony tuż przed rozpoczęciem Światowych Dni Młodzieży przez Komitet Organizacyjny ŚDM Kraków 2016 i Małopolską Organizację Turystyczną przy wsparciu finansowym Ministerstwa Sportu i Turystyki. Dużą popularnością cieszyło się specjalnie przygotowane na tę okazję monidło krakowianki i krakowiaka, dające możliwość wykonania pamiątkowego zdjęcia.   

Tydzień na Małym Rynku upłynął w niepowtarzalnej atmosferze entuzjazmu, radości i śpiewów pielgrzymów z całego świata. Camper Małopolski jeszcze nigdy nie dotarł do osób tylu narodowości! 

1 comment: